Tynki termoizolacyjne Bauwer

Tynki termoizolacyjne Bauwer

Materiały Bauwer - to suche zaprawy budowlane z dodatkiem wypełniaczy termoizolacjyjnych. Produkty te opracowane zostały na podstawie minerałów naturalnych takich jak wermikulit oraz perlit i służą do izolacji termicznej budynków metodą tynkowania. Zaprawy ciepłochronne Bauwer łączą w sobie możliwość oszczędzania energii  z łatwością obsługi i bezpieczeństwem dla zdrowia człowieka.

Produkty Bauwer posiadają wysoki wskaźnik paroprzepuszczalności, co pozwala stworzyć komfortowy klimat w pomieszczeniach. Wilgoć nie pozostaje wewnątrz i nie gromadzi się w ścianach, bo usuwa się samoistnie przez przegrody budowlane i izolacje. Naniesienie nie wymaga żadnych mocowań czy wyrównywania ścian lub podłogi. Powierzchnie posiadają ciągłą warstwę izolacyjną bez spoin i szwów.

Podczas ocieplania powierzchni na szpaletach okien i drzwi tynki ciepłochronne Bauwer znacznie poprawiają właściwości izolacyjne ścian. Tynki termoizolacyjne Bauwer nie palą się i nie wydzielają żadnych substancji chemicznych pod wpływem ciepła, co pozwala stworzyć bezpieczną oazę dla człowieka w sytuacjach zagrożenia pożarowego.

Oprócz właściwości termoizolacyjnych posiadają one również zdolności ognioodporne i rekomendowane są do użytku w dziecięcych jednostkach edukacyjno-wychowawczych, pomieszczeniach biurowych i publicznych. System izolacji termicznej Bauwer – to termoizolacja bez użycia płyt styropianowych i włókien szklanych. Może być stosowany bez ograniczeń, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Bezpieczeństwo tynków ciepłochronnych Bauwer dla  środowiska zostało potwierdzone licznymi badaniami.

W produkcji Bauwer połączyliśmy wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów ogniotrwałych na bazie wermikulitu oraz technologie izolacji opracowane specjalnie dla sektora energetycznego. Tworzymy i codziennie doskonalimy wachlarz niepalnych materiałów izolacyjnych, gdyż jest to sprawdzony, skuteczny, niezawodny, jakościowy i bezpieczny sposób na zaoszczędzenie ciepła.

Zastosowanie mas budowlanych :

  • Tynkowanie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków,
  • Ocieplenie ścian, podłóg i sufitów wewnątrz i na zewnątrz budynków,
  • Wykonywanie termoizolacyjnej wylewki podłogowej,
  • Wykonywanie warstwy dźwiękochłonnej ścian,
  • Wykonywanie izolacji akustycznej podłogowej,

W porównaniu z tradycyjnymi materiałami masy budowlane są ekologiczne, dźwiękochłonne, lekkie, paroprzepuszczalne, mają długi termin przydatności do użytku, posiadają wysokie parametry izolacji cieplnej oraz akustycznej.

System mas budowlanych składa się z zaprawy tynkarskiej LIGHT, STANDART, PREMIUM, wylewki podłogowej WYLEWKA, masa szpachlowa SZPACHLÓWKA oraz zaprawy murarskiej MUR.

Wszystkie wyroby są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, gdzie są wykorzystywane najlepsze materiały. Ekspandowany wermikulit i perlit również są produkowane na naszym zakładzie.

 

Więciej informacji na temat naszych zapraw znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.cieplytynk.com.pl
Pokaż: Lista / Siatka
Pokaż:
Sortowanie:
Tynk termoizolacyjny (ciepłochronny) BAUWER Light
PRZEZNACZENIE TOWARU : sucha zaprawa budowlana „Bauwer Light ™”  wykonana jest z cementu, wapna..
29,40zł
Podatek: 23,90zł
Tynk termoizolacyjny (ciepłochronny) BAUWER Standard
PRZEZNACZENIE WYROBU : sucha zaprawa budowlana „Bauwer Standard ™” wykonana jest z cementu, wapna i ..
29,40zł
Podatek: 23,90zł
Tynk termoizolacyjny (ciepłochronny) BAUWER Premium
PRZEZNACZENIE WYROBU: Tynk termoizolacyjny "BAUWER Premium ™» - sucha zaprawa budowlana na bazie ..
73,80zł
Podatek: 60,00zł
Termoizolacyjna zaprawa szpachlowa BAUWER
  PRZEZNACZENIE WYROBU: Sucha zaprawa budowlana "BAUWER Szpachla ™" wykonana na bazie ce..
31,86zł
Podatek: 25,90zł
Wylewka podłogowa termoizolacyjna (ciepłochronna) BAUWER Step
PRZEZNACZENIE TOWARU: Termoizolacyjna zaprawa budowlana "BAUWER Step" - wykonana jest z cementu i na..
36,90zł
Podatek: 30,00zł
Obrzutka BAUWER Basis
PRZEZNACZENIE WYROBU: Obrzutka szczepna BAUWER Basis - sucha zaprawa budowlana na bazie cementu, ..
73,80zł
Podatek: 60,00zł
OpenCart Bauwer sp. z o.o. - wermikulit, perlit, płyty wermikulitowe © 2021 | Google+